Ужасяващо: 11-годишният Дилян се обеси в двора си в Оряхово
11-годишно момче е намерено обесено в двора на фамилната къща в град Оряхово, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи във Враца.
Сигналът за нещастието е подаден нощес в 20 часа от бащата на четвъртокласника в локалното Основно учебно заведение " Св. Св. Кирил и Методий ".
Мъжът съобщил, че е разкрил в двора на парцела мъртвото си дете.
На място са изпратени екипи криминалисти. При осъществения оглед по тялото не са открити следи от принуждение. Образувано е досъдебно произвеждане, като аргументите за самоубийството са в развой на изясняване.
По неофициална информация в фамилията, което има три деца, до момента не е имало индикации за проблеми. Във съдбовната вечер дребният Дилян си играел самичък на двора. Бащата бил вътре в къщата и приготвял вечеря. Когато излязъл да потърси момчето, той се натъкнал на ужасяващата панорама, написа " Бул Нюз ".
Съучениците на 11-годишното момче са в потрес. В учебното заведение през днешния ден е дошъл екип от МОН и психолози към този момент работят с децата.
Сигналът за нещастието е подаден нощес в 20 часа от бащата на четвъртокласника в локалното Основно учебно заведение " Св. Св. Кирил и Методий ".
Мъжът съобщил, че е разкрил в двора на парцела мъртвото си дете.
На място са изпратени екипи криминалисти. При осъществения оглед по тялото не са открити следи от принуждение. Образувано е досъдебно произвеждане, като аргументите за самоубийството са в развой на изясняване.
По неофициална информация в фамилията, което има три деца, до момента не е имало индикации за проблеми. Във съдбовната вечер дребният Дилян си играел самичък на двора. Бащата бил вътре в къщата и приготвял вечеря. Когато излязъл да потърси момчето, той се натъкнал на ужасяващата панорама, написа " Бул Нюз ".
Съучениците на 11-годишното момче са в потрес. В учебното заведение през днешния ден е дошъл екип от МОН и психолози към този момент работят с децата.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




